fbpx

Готові проєкти каркасних будинків

Готові проєкти каркасних будинків

Проєктування — один із найскладніших і найвідповідальніших етапів будь-якого будівництва. Розробляти проєкт з нуля дорого, складно й не завжди раціонально. На щастя, доступні й інші варіанти. Ви можете замовити готовий проєкт каркасного будинку в компанії Trident Modular. Сучасні архітектурні рішення роблять таке житло естетичним, комфортним, надійним і безпечним.

Головні переваги готових проєктів каркасних будинків

Одна з найбільших переваг купівлі готового проєкту — економія часу. Завдяки сучасним технологіям будівництва можна зводити каркасні будинки з нуля за лічені тижні чи місяці. Каркасні будинки проекти дають змогу швидко побудувати власне житло, що відповідатиме всім вашим потребам, чи запустити бізнес, який одразу ж почне приносити прибуток.

Купуючи проекти каркасних будинків, ви також отримуєте такі переваги:

 • Заощадження коштів. Вартість розробки типового проєкту розбивається на кілька покупців. Це зменшує витрати на зведення каркасних будинків.
 • Зручність. План будівництва розробляється професійними архітекторами й проходить багато ступенів оптимізації. Його використання дає змогу зробити каркасні будинки максимально комфортними й зменшити витрати на обслуговування житла.
 • Адаптивність. Проекти будинків розробляються з урахуванням середньостатистичних умов будівництва в Україні. Але в них закладаються можливості адаптації панельних будинків до клімату, рельєфу та щільності ґрунтів у різних регіонах.
 • Висока якість. Архітектори враховують сучасні підходи до будівництва каркасних будинків та особливості застосування певних інструментів. Це мінімізує імовірність помилок, дає змогу заощаджувати кошти та гарантує високу якість і довговічність готових будинків.

Чи є недоліки?

Варто розуміти, що готові проєкти все ж потребують невеликого корегування. Тому запустити процес будівництва, не маючи жодного уявлення про архітектурні рішення та технології монтажу, не вийде. Оптимальний варіант, якщо ви розглядаєте саме проекти каркасних — замовити цей тип будинку у компанії Trident Modular. Ми пропонуємо житло та комерційні приміщення під ключ — вам необхідно лише надати відповідну земельну ділянку.

Ще один мінус, які мають типові проєкти каркасних споруд, — врахування середньостатистичних, а не індивідуальних потреб. Звісно, ви можете корегувати деякі деталі. Але кардинально змінювати архітектурні рішення не вийде. З іншого боку, в нашому портфоліо є багато варіантів проектів на кожен смак — одноповерхові будинки, великі котеджі, мініготелі, бази відпочинку тощо. Спеціалісти Trident Modular допоможуть знайти саме той проект будинку, який буде найкраще відповідати вашим потребам і вподобанням.

Може здаватися, що витрати на каркасний будинок проект також є мінусом, адже ви можете розробити та звести його самостійно, без сторонньої допомоги. Але це хибне уявлення, адже без чіткого планування ви марно витратите багато грошей і часу. Тому купівля готового проєкту — це не зайві витрати, а економія, особливо коли йдеться про співпрацю з бригадою професійних будівельників.

Як правильно вибрати майбутній проєкт каркасного будинку?

Якщо ви обрали готові проекти, перше на що потрібно звернути увагу, — площа ділянки для будівництва. Враховуйте, що відстань від виступаючої частини каркасного будинку до межі має становити не менше 1 м, щоб уникати конфліктів із сусідами та спрощувати технічне обслуговування споруди. Бажано збільшувати цю відстань принаймні до 1,5–2,5 метрів, щоб спростити будівництво та прокладання інженерних комунікацій.

До важливих характеристик також належать:

 • загальна та корисна площа;
 • внутрішнє планування — кількість і призначення кімнат;
 • кількість поверхів;
 • наявність балконів, лоджій, терас;
 • перелік матеріалів для будівництва;
 • місця під’єднання інженерних комунікацій;
 • способи опалення та організації гарячого водопостачання;
 • дизайн фасаду тощо.

Під час вибору проєкту житлового будинку слід враховувати свої практичні та естетичні потреби. У бізнесі ж на перший план виходить питання інвестицій, які мають окупатися якомога швидше. Наші спеціалісти детально проконсультують з усіх питань будівництва та обслуговування і допоможуть вибрати оптимальний проєкт.

Оперативне втілення проєкту

Готові проєкти – це найкращий вибір для тих, хто хоче найближчим часом переїхати та облаштувати будинок. Економія часу спостерігається внаслідок простого монтажу та виготовлення. До того ж клієнти не обмежуються в масштабах та дизайні.

Демократичні ціни

Кожен клієнт унікальний, тому ціни відрізняються залежно від ваших потреб. Однак ми завжди готові пропонувати рішення, що відповідають вашому бюджету. Індивідуальний підхід та висока клієнтоорієнтованість – це те, що виділяє нас серед інших.

Мінімізація перешкод

Розробляючи проєкт, ми ретельно працюємо над мінімізацією труднощів для наших клієнтів. Наша команда вдається до пошуку оптимальних рішень, зокрема шляхом використання передових технологій та інновацій.

Реалізація усіх етапів будівництва

Наша компанія гарантує виконання усіх необхідних процесів щоб втілити ваш готовий проект . Ми володіємо великими досвідом та відмінною експертизою в цій галузі, тому готові взяти на себе всі аспекти роботи від початкового проєктування до встановлення остаточної конструкції.

Ергономічність

Ми пропонуємо унікальні ергономічні рішення, завдяки чому наші клієнти отримують більше переваг. Використання сучасних технологій дозволяє нам створити ідеальний та комфортний простір, який відрізняється особливою функціональністю й практичністю.

З турботою про екологію

Наші модульні будинки відповідають найвищим екологічним стандартам, забезпечуючи надійне та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Це гарантує створення комфортних та безпечних умов проживання, які не несуть шкоди вашому здоров’ю.

Не підходять типові проєкти?
 • Банальний проєкт?
 • Незручне планування? 
 • Мало місця?
 • Бажаєте щось змінити?

Розкажи про свій ідеальний будинок.

Дні
Години
Хвилини
Секунди
Andrei KrutikovAndrei Krutikov
16:31 02 Dec 23
Дуже вражена якістю та швидкістю роботи. Чудово, коли ваш новий дім будується за тиждень!Дуже рекомендую та з нетерпінням чекаю побудувати ще один на моїй новій ділянці
monica marinicamonica marinica
19:09 22 Oct 23
Чудове обслуговування та сад-студія! Ми поїхали на 3 дні, очікуючи побачити садову студію лише наполовину готовою на той час, і повернулися до неї повністю закінченою! Рекомендую їх однозначно!
BAKS LIMITEDBAKS LIMITED
14:39 17 Oct 23
Ми були надзвичайно раді знайти компанію, яка пропонує інноваційні, сучасні ідеї з висококласним сервісом та якісними матеріалами без затримок. Настійно рекомендую іншим клієнтам і сподіваюся працювати з Trident Modular над багатьма іншими проектами в майбутньому!
daniela lazarencudaniela lazarencu
11:41 16 Oct 23
Садовий будинок чудовий! Я не можу повірити, що їм знадобилося лише 2 дні від початку до кінця. Дякую за вашу доброзичливість і гнучкість у моєму складному графіку.
Viktor KolesnykViktor Kolesnyk
15:46 12 Oct 23
Trident Modular — фантастична компанія, що спеціалізується на модульних будинках. Їхня увага до деталей, якісні матеріали та настроюваний дизайн справили на мене враження. Дружній характер команди, який допомагає, зробив весь процес приємним. Рекомендовано всім, хто шукає надійне та інноваційне рішення для модульного будівництва будинків.
js_loader

Отримати пропозицію

Заповніть форму нижче, і ми  прорахуємо вартість вашого проєкту, надішлемо вам наш каталог, та відповімо на всі ваші питання.

Завантажте каталог безкоштовно

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо вам наш каталог на пошту, та відповімо на всі ваші питання.