fbpx

Двоповерхові будинки

Двоповерхові будинки

Переваги двоповерхових модульних будинків

Двоповерховий будинок модульного типу – це можливість облаштувати зручний, просторий та енергоефективний простір. Такий варіант набув особливої популярності, завдяки комбінації функціональності та практичності. Це дозволяє максимально оптимізувати використання доступної загальної площі та забезпечують більше простору для розміщення. 

Такі будинки характеризуються гнучкістю, адже можуть бути змінені залежно від потреб замовника. Власники можуть облаштувати приміщення, як завгодно, тому можуть створити, як робочий простір, так і затишне місце для всієї родини та проживання. Проєкт будівництва може реалізовуватися за найкоротші терміни, а обмеження щодо дизайну відсутні. 

Більший простір дозволяє залучити весь свій креатив та цікаві ідеї. Модульні будинки характеризуються сучасністю, тому часто клієнти обирають лаконічний дизайн зі стильним поєднанням кольорів й матеріалів. Розділити будинок на зони можна як завгодно, тому заздалегідь визначтесь з внутрішнім плануванням. Ваш проєкт буде досить швидко втілений в реальність, тому найближчим часом після початку співпраці, можна готуватися до наступних етапів перед заселенням. 

Особливості будови двоповерхового модульного будинку

Двоповерхові модульні будинки за принципом будівництва ідентичні до одноповерхових. Такий варіант теж складається зі спеціальних модулів, які монтуються прямо на ділянці замовника. 

Завдяки можливості розміщення кімнат та функціональних зон на двох поверхах, можна максимально раціонально використовувати внутрішній простір та забезпечити його оптимальну організацію. Багатофункціональність та ефективне використання кожного квадратного метра стає найвагомішим аргументом на користь двоповерхових будинків.

Окрім цього, двоповерховий будинок вважається ідеальним вибором для територій з обмеженим метражем. Попри свою велич, він не займає багато місця на земельній ділянці, тому не загромаджує простір. Такий підхід надає більше можливостей для озеленення та створення затишної прибудинкової території.

Якщо ви любите вільний простір, лаконічність та приватність, обирайте двоповерховий модульний будинок. Висока якість матеріалів дозволить насолоджуватись відмінним виглядом протягом довгих років, а енергоефективність позитивно вплине на фінансовий аспект. 

Остання стаття
Акція! Фіксована ціна за - 450$/м²
Акція! Фіксована ціна за - 450$/м²
Тrident Modular пропонує унікальну можливість придбати модульний будинок за вигідною…
Комфорт на кожному етапі
Наша компанія ставить комфорт клієнтів на перше місце, тому ми забезпечуємо індивідуальний підхід на кожному етапі співпраці. Ми прагнемо зробити процес співпраці легким та зручним, від початку до завершення проєкту, щоб забезпечити максимальний комфорт для наших клієнтів.
Вигідні ціни
Наша компанія пропонує конкурентоспроможні та вигідні ціни, завдяки чому наші клієнти завжди отримують найкращі пропозиції. Ми розуміємо, що економічна складова грає важливу роль для багатьох клієнтів, тому ми працюємо над тим, щоб надати якісні послуги за доступними цінами.
Ефективність та екологічність
Наша компанія активно впроваджує ефективні технології та використовує екологічно чисті матеріали для забезпечення безпеки та екологічності усіх проєктів. Ми прагнемо до оптимізації процесів та мінімізації впливу на навколишнє середовище, не впливаючи при цьому на якість та ефективність наших послуг.
Суворий контроль якості
Значні зусилля вкладаються в суворий контроль якості на кожному етапі виробництва. Це дозволяє ідеально відповідати вимогам клієнтів. Ми використовуємо тільки найвищу якість матеріалів та ретельно контролюємо якість кожної деталі, щоб забезпечити довговічність та надійність наших виробів.
Монтаж без зайвих зусиль
Наша компанія пропонує методи монтажу, які дозволяють встановлювати нашу продукцію без зайвих зусиль та з мінімальними витратами часу і ресурсів. Ми надаємо готові рішення, з особливостями яких можна швидко розібратися, завдяки документації з монтажу та сервісній підтримці.
Використання сучасних технологій виробництва
Постійне вдосконалення та сучасний підхід – це наші переваги, які позитивно відображаються на досвіді клієнтів. Зосередженість на передових технологіях у будівництві дозволяє нам створювати продукцію високої якості. До того ж ми відстежуємо інновації, щоб пропонувати клієнтам рішення найвищого рівня.

Завантажуй каталог безкоштовно

Заповніть форму та отримайте наш каталог із усіма модулями

Andrei KrutikovAndrei Krutikov
16:31 02 Dec 23
Дуже вражена якістю та швидкістю роботи. Чудово, коли ваш новий дім будується за тиждень!Дуже рекомендую та з нетерпінням чекаю побудувати ще один на моїй новій ділянці
monica marinicamonica marinica
19:09 22 Oct 23
Чудове обслуговування та сад-студія! Ми поїхали на 3 дні, очікуючи побачити садову студію лише наполовину готовою на той час, і повернулися до неї повністю закінченою! Рекомендую їх однозначно!
BAKS LIMITEDBAKS LIMITED
14:39 17 Oct 23
Ми були надзвичайно раді знайти компанію, яка пропонує інноваційні, сучасні ідеї з висококласним сервісом та якісними матеріалами без затримок. Настійно рекомендую іншим клієнтам і сподіваюся працювати з Trident Modular над багатьма іншими проектами в майбутньому!
daniela lazarencudaniela lazarencu
11:41 16 Oct 23
Садовий будинок чудовий! Я не можу повірити, що їм знадобилося лише 2 дні від початку до кінця. Дякую за вашу доброзичливість і гнучкість у моєму складному графіку.
Viktor KolesnykViktor Kolesnyk
15:46 12 Oct 23
Trident Modular — фантастична компанія, що спеціалізується на модульних будинках. Їхня увага до деталей, якісні матеріали та настроюваний дизайн справили на мене враження. Дружній характер команди, який допомагає, зробив весь процес приємним. Рекомендовано всім, хто шукає надійне та інноваційне рішення для модульного будівництва будинків.
js_loader

Завантажте каталог безкоштовно

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо вам наш каталог на пошту, та відповімо на всі ваші питання.