fbpx

Каталог будинків

Каталог будинків
Пошук
Ціна
Ціна - slider
45080000
Площа
Площа будинку, м² - slider
0м²150м²
Тип будинку
Типи будинків

Виготовлення модульних будинків

Модульні будинки – інноваційний та сучасний підхід до будівництва, який пропонує безліч переваг. Завдяки цьому, такі рішення набувають все більшої популярності та характеризуються універсальністю. Модульні будинки можна створити як для житлових, так і для комерційних цілей. Проєкт розробляється з урахуванням вподобанням та побажань клієнтів та може охоплювати різні види дизайну. Здебільшого, мають попит лаконічні конструкції, які створюють максимальний затишок та комфорт. 

Виготовленням сучасної споруди займається компанія Trident Modular. Клієнт може отримати готовий модульний будинок під ключ та оцінити всі його позитивні особливості. Кінцевий етап співпраці – це монтаж, який можна здійснити самостійно, тому на це не знадобиться занадто багато часу та зусиль. 

Основні етапи будівництва

Будівництво модульного будинку під ключ – це процес, що складається з декількох важливих етапів, які варто враховувати при плануванні та реалізації проекту. Під ключ означає, що від початку до кінця будівництва вам не потрібно хвилюватися про деталі, оскільки весь процес відбувається під керівництвом професіоналів, які беруть на себе відповідальність за всі аспекти проєкту.

Перший етап – розробка проекту. На цьому етапі вам необхідно визначити свої потреби та бажання щодо майбутнього будинку, враховуючи розмір, конфігурацію та дизайн. Після цього фахівці розроблять проєкт з урахуванням усіх ваші потреби, включаючи обрані матеріали та локацію. 

Другий етап – виготовлення модулів. Після затвердження проєкту кваліфікована команда розпочинає виготовлення модулів у фабричних умовах, що дозволяє раціоналізувати процес та контролювати якість будівельних блоків.

Третій етап – транспортування та збірка. Після виготовлення модулів, вони транспортуються до майданчика будівництва. Цей процес зазвичай відбувається швидко та ефективно, оскільки багато робіт вже було виконано на заводі. 

Співпраця завершується після того, як клієнт отримав готовий модульний будинок своєї мрії. Задоволені замовники повертаються неодноразово, адже розуміють цінність та особливу вигоду якісно виконаної роботи від Trident Modular. 

Типи будинків, які ми можемо зробити

Широкий асортимент пропозицій позитивно впливає на досвід наших клієнтів. Ми пропонуємо різні типи будинків, враховуючи індивідуальні смаки та побажання. Серед варіантів:

  • Житлові та комерційні.

Житлові будинки спеціально розроблені для проживання. Це можуть бути одноповерхові або двоповерхові будинки, зазвичай з відкритим плануванням та зручним поділом на різні зони. Комерційні конструкції використовуються для бізнесу, такого як офіси, магазини, ресторани, готелі тощо. 

  • Одноповерхові та двоповерхові будівлі. 

Одноповерхові та двоповерхові будинки передбачають побудову житла на одному або двох рівнях відповідно. Вони можуть бути у різному масштабі, що розширює спектр можливостей замовників. У великих містах, наприклад, можна знайти вузькі, високі будинки з кількома поверхами, а в сільській місцевості більше поширені одноповерхові будинки з більшими подвір’ями і більшим простором. Такий різноманітний підхід дає змогу відповідати різним потребам мешканців залежно від їхніх уподобань та обставин.

Готові модульні будинки можуть включати різне оздоблення, а виконані варіації розміщені у каталозі, з яким може ознайомитись кожен охочий. Сучасний дизайн приємно вражає не лише естетичним фактором, але й практичним. Тому, результат потішить клієнта, враховуючи енергоефективність, лаконічність та довговічність, які він додатково отримає. 

Вартість модульних будинків

Вартість модульного будинку залежить від особливостей будівництва. Серед переваг модульних будинків – різноманіття пропозицій, які дозволяють обрати варіант проєкту на різний бюджет та уподобання. У будь-якому випадку, вартість на 1 кв.м є найнижчою, якщо порівнювати таке будівництво з традиційними методами. Модульні будинки не обмежуються певними стандартами, тому максимальна вартість може значно відрізнятися. Тому, ми впевнені, що ідеальне рішення знайдеться для усіх наших клієнтів. 

Попри сучасну технологію Trident, що характеризується, як збірка секціями, зберігається максимально доступна кінцева вартість. Зверніться до Trident Modular, щоб отримати детальну консультацію та дізнатися про приємні умови співпраці й отримати модульний будинок під ключ у найкоротші терміни.

Модульні будинки Trident
Економія часу

Наша компанія розуміє, що українці надають велике значення швидкості, яка не порушує якість. Маючи власне виробництво в Україні та висококваліфікованих фахівців в нашій команді, ми можемо гарантувати швидку реалізацію ваших проєктів, з урахуванням всіх сучасних вимог.   

Доступність та висока якість

Ми віримо, що кожен українець заслуговує якісне та зручне житло за адекватну ціну.

Завдяки власному виробництву в Україні, ми можемо пропонувати клієнтам доступні ціни, які відповідають економічним умовам країни.

Ми впровадили систему якості ISO9001:2015 для зменшення витрат та підвищення ефективності, що дозволяє знизити кінцеву вартість вашого проєкту.

Без зайвих зусиль

Будівництво – це завжди відповідальний процес, тому ми готові взяти всю відповідальність на себе та врахувати усі побажання клієнтів. Задля цього під кожного замовника розробляється індивідуальний проєкт, який включає бажані розміри, дизайн та матеріали. Тому, клієнти отримують задоволення від співпраці, адже можуть отримати будинок своєї мрії без зайвих зусиль.

Комплексний підхід при співпраці

Наша компанія займається повним циклом будівельних послуг, включаючи управління будівництвом від перших обговорень до введення будинку в експлуатацію. Ми пропонуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта та гарантуємо контроль за кожним етапом виконання проєкту, забезпечуючи дотримання всіх вимог українських будівельних стандартів якості.

Найкращі пропозиції монтажу

Спеціальна технологія Trident дозволяє встановити будинок своїми руками всього за кілька днів, не потребуючи великого досвіду. Кожен домокомплект постачається з документацією з монтажу та надійною сервісною підтримкою. Це особливо зручно для українців, які цінують незалежність та економію. Разом ми будуємо нову Україну!

З турботою до навколишнього середовища

Наша нація – нація, яка пишається своєю відповідальністю перед природою. Використовуючи тільки екологічно чисті матеріали, ми дотримуємось українських та європейських стандартів якості будівництва. Це позитивно впливає на навколишнє середовище та забезпечує привабливий вигляд проєкту. 

Andrei KrutikovAndrei Krutikov
16:31 02 Dec 23
Дуже вражена якістю та швидкістю роботи. Чудово, коли ваш новий дім будується за тиждень!Дуже рекомендую та з нетерпінням чекаю побудувати ще один на моїй новій ділянці
monica marinicamonica marinica
19:09 22 Oct 23
Чудове обслуговування та сад-студія! Ми поїхали на 3 дні, очікуючи побачити садову студію лише наполовину готовою на той час, і повернулися до неї повністю закінченою! Рекомендую їх однозначно!
BAKS LIMITEDBAKS LIMITED
14:39 17 Oct 23
Ми були надзвичайно раді знайти компанію, яка пропонує інноваційні, сучасні ідеї з висококласним сервісом та якісними матеріалами без затримок. Настійно рекомендую іншим клієнтам і сподіваюся працювати з Trident Modular над багатьма іншими проектами в майбутньому!
daniela lazarencudaniela lazarencu
11:41 16 Oct 23
Садовий будинок чудовий! Я не можу повірити, що їм знадобилося лише 2 дні від початку до кінця. Дякую за вашу доброзичливість і гнучкість у моєму складному графіку.
Viktor KolesnykViktor Kolesnyk
15:46 12 Oct 23
Trident Modular — фантастична компанія, що спеціалізується на модульних будинках. Їхня увага до деталей, якісні матеріали та настроюваний дизайн справили на мене враження. Дружній характер команди, який допомагає, зробив весь процес приємним. Рекомендовано всім, хто шукає надійне та інноваційне рішення для модульного будівництва будинків.
js_loader

Завантажте каталог безкоштовно

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо вам наш каталог на пошту, та відповімо на всі ваші питання.