fbpx

Готові проєкти модульних будинків

Готові проєкти модульних будинків

Переваги готових проєктів модульних будинків

Готові модульні проєкти – це будівлі майбутнього, які мають свої відмінності та характеризуються сучасним підходом до реалізації. Секції для цих будинків виготовляються на спеціальних заводах і збираються на вже підготовленій ділянці, можна сказати, що модульний будинок це майже як великий конструктор, за лічені дні. При цьому, зберігається висока якість модулів, тому такий будинок буде довго тішити своїх власників в різній експлуатації. 

Проект модульного будинку може мати різний характер, а їх призначення впливає на загальну конструкцію. Планування та підбір матеріалів для постійного проживання може суттєво відрізнятися від конструкції тимчасового житла, дачі, офісу, будиночка для відпочинку чи готелю. Для модульних будинків важлива екологічність, тому використовуються натуральні матеріали, які безпечні для здоров’я та навколишнього середовища. Trident Modular мають великий асортимент, якщо йдеться мова про модульні будинки проекти, вони оцінюють потреби клієнтів та пропонують оптимальні варіанти перед початком виготовлення спеціальних модулів, що за короткий термін перетворюються у готові споруди.

На що звернути увагу при виборі готового проєкту?

При виборі готового проєкту модульного будинку варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, які забезпечують зручність, доступність та якість житла. Щоб обрати проекти модульних споруд варто визначитися з концепцією, що быльше подобається. Для цього, можна ознайомитись з каталогом будинків Trident Modular, де розміщені проєкти модульних будинків у кількості. 

Обираючи готовий проєкт, ви ще більше економите час, адже житло за власними макетами вимагає консультації експертів та виготовлення відповідних модулів. Готові пропозиції не потребують такої підготовки, адже модульний будинок проект вже був розроблений виробником заздалегідь. На терміни будівництва також впливає наявність необхідної сировини для втілення задуму та кількість замовлень у роботі. 

Обов’язково варто звертати увагу на локацію та рельєф ділянки, на якій буде розміщено будинок. Попри те, що будівництво здійснюється не традиційним методом, а модулі складаються на заводі, обране місце має значення. Деякі проєкти можуть бути оптимізовані для певних типів ґрунтів чи кліматичних умов, для чого потребуються особливі крітерії модульного будинку, тому всі деталі важливо обговорювати заздалегідь. Проте, звертаючись до професіоналів Trident Modular, які мають необхідний досвід та створюють модульні будинки високої якості, кожен клієнт отримує консультацію. На цьому початковому етапі обговорюються всі деталі.

Не підходять типові проєкти?
  • Банальний проєкт?
  • Незручне планування? 
  • Мало місця?
  • Бажаєте щось змінити?

Розкажи про свій ідеальний будинок.

Дні
Години
Хвилини
Секунди
Скорочення часу для реалізації проєкту

Модульні будинки – це відмінний вибір для тих, хто цінує свій час. Їх збірка вимагає набагато менше часу порівняно з традиційним будівництвом. Вони завозяться на ділянку уже готові до монтажу, що дозволяє скоротити термін очікування.

Приємні ціни

Кожен проєкт відрізняється своїми особливостями, тому ціни різні. У будь-якому випадку, ми готові запропонувати рішення на ваш бюджет, враховуючи усі побажання. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволені високою якістю готових конструкцій та приємним сервісом.

Мінімізація труднощів

Достатньо звернутися до нашої компанії, щоб оцінити простоту, швидкість та високу якість роботи. Ми прагнемо залишити позитивне враження від співпраці, тому наші клієнти не відчувають клопоту та труднощів, пов’язаних з будівництвом.

Виконаємо усі процеси, пов’язані зі створенням модульного будинку

Наше завдання – забезпечити, щоб кожен етап був виконаний з уважністю до найменших деталей, при цьому заощаджуючи ваш час і енергію. Ми проконтролюємо всі процеси створення модульного будинку, щоб результат перевершив ваші очікування.

Технологічність

Ми постійно вдосконалюємось та використовуємо сучасні технології при створенні модульних будинків. Це дозволяє забезпечити додаткові переваги, серед яких легкий монтаж. З ним зможе впоратися кожен охочий, або звернутися за допомогою до спеціалістів.

Турбуємось про екологію

Наші модульні будинки побудовані з урахуванням найвищих стандартів екологічної стійкості, щоб ви могли отримати надійне і дбайливе до навколишнього середовища житло. Це дозволяє створити більш комфортні та безпечні умови для проживання.

Andrei KrutikovAndrei Krutikov
16:31 02 Dec 23
Дуже вражена якістю та швидкістю роботи. Чудово, коли ваш новий дім будується за тиждень!Дуже рекомендую та з нетерпінням чекаю побудувати ще один на моїй новій ділянці
monica marinicamonica marinica
19:09 22 Oct 23
Чудове обслуговування та сад-студія! Ми поїхали на 3 дні, очікуючи побачити садову студію лише наполовину готовою на той час, і повернулися до неї повністю закінченою! Рекомендую їх однозначно!
BAKS LIMITEDBAKS LIMITED
14:39 17 Oct 23
Ми були надзвичайно раді знайти компанію, яка пропонує інноваційні, сучасні ідеї з висококласним сервісом та якісними матеріалами без затримок. Настійно рекомендую іншим клієнтам і сподіваюся працювати з Trident Modular над багатьма іншими проектами в майбутньому!
daniela lazarencudaniela lazarencu
11:41 16 Oct 23
Садовий будинок чудовий! Я не можу повірити, що їм знадобилося лише 2 дні від початку до кінця. Дякую за вашу доброзичливість і гнучкість у моєму складному графіку.
Viktor KolesnykViktor Kolesnyk
15:46 12 Oct 23
Trident Modular — фантастична компанія, що спеціалізується на модульних будинках. Їхня увага до деталей, якісні матеріали та настроюваний дизайн справили на мене враження. Дружній характер команди, який допомагає, зробив весь процес приємним. Рекомендовано всім, хто шукає надійне та інноваційне рішення для модульного будівництва будинків.
js_loader

Отримати пропозицію

Заповніть форму нижче, і ми  прорахуємо вартість вашого проєкту, надішлемо вам наш каталог, та відповімо на всі ваші питання.

Завантажте каталог безкоштовно

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо вам наш каталог на пошту, та відповімо на всі ваші питання.