fbpx

Модульні готелі

Модульні готелі

Переваги модульних готелів

Модульні готелі – це ідеальний варіант для інвестицій, який продовжує набирати популярності. Таке рішення також подобається туристам, адже вони можуть насолодитися сучасним дизайном та особливою атмосферою. 

Проєктування та монтаж каркасних готелів відкривають нові можливості для ефективного розвитку готельного бізнесу. Комплексні готові проєкти дозволяють швидко ввести будівлю в експлуатацію, що є важливим фактором для розвитку готельної мережі. Попит на швидкомонтовані готелі зростає і не обмежується лише курортними зонами та туристичними містами. Зараз вони дуже популярні в будь-яких населених пунктах, де потрібне тимчасове проживання для приїжджих.

Модульні готелі характеризуються такою перевагою, як доступна вартість будівництва та енергоспоживання, що робить їх економічно вигідними для інвесторів та підприємців. Виготовлення такої будівлі з використанням відновлюваних матеріалів та екологічно чистих технологій покращують їхню екологічну стійкість, що стає важливим фактором в сучасному світі. Ці функціональні будівлі можуть бути легко обладнані для забезпечення комфортного перебування гостей, надаючи їм всі необхідні зручності та комунікаційні послуги.

Етапи будівництва модульних готелів

Будівництво модульних готелів включає кілька етапів, що починаються з проєктування та закінчуються введенням готелю в експлуатацію. Все починається з планування та дизайну, де розробляється концепція готелю, обирається тип модульної конструкції та визначається оптимальне розташування будівлі. Це включає детальні плани підключення до комунікаційних мереж, систем опалення та кондиціювання повітря.

Наступний крок – це виробництво модульних блоків, за яке відповідальна команда фахівців. Після схвалення проєкту та отримання всіх необхідних дозволів, виробництво спеціалізованих модульних блоків починається на заводі. Це дозволяє зменшити час будівництва та забезпечити високу якість конструкцій.

Останнім кроком вважається транспортування та монтаж. Готові модульні блоки транспортуються на місце будівництва, де здійснюється їх монтаж та з’єднання в єдину структуру.  Після завершення всіх будівельних та облаштувальних робіт, готель проходить сертифікацію та перевірку всіх систем, щоб бути готовим до прийому гостей. 

Які особливості будівництва?

Терміни створення готових будівель приємно вражають, а однією з причин такої оперативності є процес отримання дозвільних документів, який може реалізовуватись досить швидко та ефективно. Крім того, блоки виготовляються у заводських умовах, а процес монтажу можна здійснити без зайвих очікувань. Це дозволяє команді відразу розпочати будівництво та організувати процес отримання всіх необхідних дозволів в найкоротші строки. 

Завдяки використанню дерев’яних каркасів, будівництво модульних готелів включає також можливість використання недорогих варіантів фундаментів. Дизайн можна оформити різний, зберігаючи зовнішню естетику, яка буде привертати увагу туристів. 

Окрім того, каркас модульних готелів забезпечується міцністю та довговічністю, завдяки використанню високоякісних матеріалів. Це забезпечує надійність споруди та дозволяє зберігати безпеку будівлі.

Остання стаття
Акція! Фіксована ціна за - 450$/м²
Акція! Фіксована ціна за - 450$/м²
Тrident Modular пропонує унікальну можливість придбати модульний будинок за вигідною…
Працюємо з різними масштабами
Наша компанія має великий досвід у роботі з проєктами різних масштабів, починаючи від невеликих модульних будинків та завершуючи мережами сучасних готелів. Ми гнучко підлаштовуємось під будь-які потреби клієнта та завжди готові взяти на себе виклики виконання навіть найбільших проєктів.
Індивідуальний підхід
Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного проєкту. Перед початком співпраці, ви отримаєте детальну консультацію та відповідь на всі запитання. Наші фахівці завжди готові вислухати ваші потреби та побажання, щоб забезпечити повну відповідність вашим очікуванням.
Різноманіття дизайнів
Ми пропонуємо широкий спектр дизайнерських рішень на вибір, від класичних до сучасних, щоб задовольнити всі смаки та вимоги. Наша мета – створити для вас унікальний та стильний дизайн, який буде привертати увагу та приносити не лише практичне, а й естетичне задоволення.
Приємні умови співпраці
Ми пропонуємо лояльні та вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Наші модульні готелі обійдуться вам меншими затратами, проте будуть відрізнятися сучасним виглядом та екологічністю. До того ж кожен може виконати самостійний монтаж, завдяки авторській технології Trident.
Досвідчена команда професіоналів
Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом, які готові взяти на себе будь-яке завдання, щоб забезпечити вам якісне виконання робіт. Вони потурбуються про швидку реалізацію проєкту “під ключ” та нададуть повний спектр необхідних будівельних послуг.
Супровід клієнтів на всіх етапах
Ми надаємо повноцінний супровід наших клієнтів на кожному етапі проєкту, починаючи від консультацій і закінчуючи підтримкою після завершення проєкту. Наша мета – забезпечити вам найкращий досвід співпраці з нами, тому всі наші замовники залишаються задоволені, що обрали саме нашу компанію.

Завантажуй каталог безкоштовно

Заповніть форму та отримайте наш каталог із усіма модулями

Andrei KrutikovAndrei Krutikov
16:31 02 Dec 23
Дуже вражена якістю та швидкістю роботи. Чудово, коли ваш новий дім будується за тиждень!Дуже рекомендую та з нетерпінням чекаю побудувати ще один на моїй новій ділянці
monica marinicamonica marinica
19:09 22 Oct 23
Чудове обслуговування та сад-студія! Ми поїхали на 3 дні, очікуючи побачити садову студію лише наполовину готовою на той час, і повернулися до неї повністю закінченою! Рекомендую їх однозначно!
BAKS LIMITEDBAKS LIMITED
14:39 17 Oct 23
Ми були надзвичайно раді знайти компанію, яка пропонує інноваційні, сучасні ідеї з висококласним сервісом та якісними матеріалами без затримок. Настійно рекомендую іншим клієнтам і сподіваюся працювати з Trident Modular над багатьма іншими проектами в майбутньому!
daniela lazarencudaniela lazarencu
11:41 16 Oct 23
Садовий будинок чудовий! Я не можу повірити, що їм знадобилося лише 2 дні від початку до кінця. Дякую за вашу доброзичливість і гнучкість у моєму складному графіку.
Viktor KolesnykViktor Kolesnyk
15:46 12 Oct 23
Trident Modular — фантастична компанія, що спеціалізується на модульних будинках. Їхня увага до деталей, якісні матеріали та настроюваний дизайн справили на мене враження. Дружній характер команди, який допомагає, зробив весь процес приємним. Рекомендовано всім, хто шукає надійне та інноваційне рішення для модульного будівництва будинків.
js_loader

Завантажте каталог безкоштовно

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо вам наш каталог на пошту, та відповімо на всі ваші питання.